Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

8 lipca 2019

Anonim

O MARYJO MATKO ŚWIATŁOŚCI PROSZĘ CIĘ O OBRONĘ O OPIEKĘ I CZUWAJ NAD MOIMI DZIEĆMI I NADE MNĄ. CHIECH W NASZE SERCA PŁYNIE WIARA ZDROWIE OBFITOŚĆ MIŁOŚĆ RADOŚĆ SZCZĘSCIE. I WSZYSTKO TO CO BÓG OJCIEC NASZ MA DLA NAS. DZIĘKUJĘ ZA TO ŻE DAŁAŚ NAM SWOJEGO SYNA ZA NASZEGO OJCA ZBAWICIELA ŚWIATA.DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO CO DO TEJ PORY OTRZYMALIŚMY I PROSZĘ O DALSZĄ OBRONĘ I OPIEKĘ

7 lipca 2019

Anonim

Najukochańsza Matko błagam Cię o zdrowie dla mojej 6 miesięcznej córeczki . Ukaż jej wszelakie laski ukochana Mateczko !

7 lipca 2019

Małgorzata

Matko Boża bardzo proszę o łaskę uzdrowienia moich kolan i stóp całych nóg w tej ciężkiej chorobie żebym mogła chodzić. Proszę pokornie Ciebie o Matko uzdrowienie chorych ratuj.

7 lipca 2019

ag.

Matko Najlepsza dziękuję za tych, których Pan stawia na mojej drodze.. Dziękuje za dar przyjaźni...dziękuję Ci Maryjo za wszystkie łaski które dla mnie wypraszasz....i za Nieustającą Twa Opiekę.

6 lipca 2019

Córka

Błagam Cie Maryjo o uzdrowienie dla mojej chorej cierpiące mamusi. Córka

6 lipca 2019

Anonim

Dziękuję Najświętsza Maryjo za uzdrowienie mojego syna.Prosze Cię o dalszą opiekę nad Michałem i Kacperkiem.

6 lipca 2019

administratorzy strony

Do Niepokalanego Serca Maryi w pierwszą sobotę miesiąca lipca wynagradzając za zniewagi, odrzucenia, bluźnierstwa i wszelkie grzechy, przeciw Tobie Matko Boża Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, prosząc abyś przemieniała serca wszystkich biednych grzeszników, nieprzyjaciół tego świętego miejsca.

6 lipca 2019

czcicielka

MARYJO ZAWIERZAM CI SIEBIE ,MOJĄ RODZINĘ DZIECI I MĘŻA OPIEKUJ SIĘ NAMI KRÓLOWO NASZA AMEN.
1 3 4 5 6 7 395

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie