Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

8 października 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Teresę Mazgaj z Kasiny Wielkiej z osiedla Trzeciaki. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

8 października 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Katarzynę Jurczak z Rabki Zdrój. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

5 października 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Kazimierę Drąg z Kasiny Wielkiej z osiedla Pazdury. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

4 października 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Józefę Marię Aleksandrowicz z Kasiny Wielkiej z osiedla Przymiarki. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

1 października 2016

Anonim

Dziękuję za modlitwę i otrzymane łaski oraz bardzo proszę o kolejne nie mogę sobie pora dzić z nadwagą ciała Jest mi z tym tak ciężko żyć.Bóg zapłać--lucyna

28 września 2016

Oddana Tobie

Moja Kochana Matko, powierniczko moich trosk życia codziennego, tak bardzo Cię proszę o zdrowie, uchroń mnie od bólu i niepełnosprawności, abym mogła zawsze jak matka opiekować się rodziną. Miej w opiece moje dzieci, ich trudności. Bądź z moim synem w tak ważnym dla niego momencie.

26 września 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Stanisława Puto z Kasiny Wielkiej z osiedla Puty. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

23 września 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Antoniego Skwarczka z Kasiny Wielkiej. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.
1 434 435 436 437 438 499

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie