Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

15 października 2016

Oddana Tobie

Moja kochana Matko powierniczko moich trosk zycia codziennego blagam o madrosc opamietanie i przemiane serca dla Jaroslawa . Matenko spraw zeby zalozyl katolicka rodzine zabierz smutne i samotne dni od niego . Nadziejo moja spojrz na mnie z litoscia podaruj mnie te laski.

15 października 2016

Elżbieta

Jezu Miłosierny wyproś u Twojego Ojca łaskę pojednania i powrotu mojego męża do rodziny/jesteśmy po rozwodzie/.Ześlij swojego Ducha Sw.do kobiety która go uwiodła i nim manipuluje,aby uwolniła go od siebie.Jezu Ufam Tobie.

13 października 2016

Anonim

prosze o modlitwe za moja corke i ziecia aby Pan Jezus dal im poznac droge do Niego i Blogoslawil im w wychowaniu trojki dzieci Adasia Gabrysia i Filipka Matko Boza miej ich pod Swoja opieka

12 października 2016

Alkoholik zdrowiejacy

Nieprzeliczona jest Twoja miłość nasza Matko.I ja pragnę złożyć u stóp ołtarza Kaplicy na Brzegu podziękowania za dar życia bez alkoholu,i nałogu nikotynowego.Sam nie dam rady,nie mam siły iść przez życie,obciążony takim brzmieniem.Dlatego proszę o modlitwy w intencji trzeźwości mojej i moich najbliższych.Szczegolnie proszę o modlitwy w intencji mojej mamy ktora popadała w niewolę uzaleznienia od alkoholu.Duży jest mój smutek,ale ufam że,dzięki wstawiennictwu i oredownictwu Matki Bożej,i Waszym modlitwom doswiadcze łaski radosci ujrzenia jej zdrowiejacej.Proszę wszystkich o westchnienie w tej intencji.

11 października 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Tadeusza Ceklarza z Kasiny Wielkiej z osiedla Trzepaczki. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

11 października 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Marcina Drąga z Kasiny Wielkiej z osiedla Bieńki. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

10 października 2016

Mama

Moja Kochana Matko. Dziękuję Ci za szczęście mojej córki.Tak miło widzieć ją szczęśliwą.Prosiłam Cię o to wiele razy. Wiem że Ty wiesz najlepiej czy to jest dla niej dobre, dlatego czuję się bezpieczniej. Jak dobrze mieć Taką Matkę. Jeszcze raz dziękuję

8 października 2016

Ola

Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę choć wiem, że na nią nie zasługuję. Nie mam już siły żyć, nie potrafię poradzić sobie z rozstaniem z narzeczonym, który bardzo mnie skrzywdził. W jednej chwili całe moje życie przestało mieć dla mnie sens. Czuję się nic nie warta, bezwartościowa i nie potrafię normalnie funkcjonować. Sama się z tego nie podniosę i potrzebuję pomocy Matki Bożej, modlitwy. Z całego serca bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Kochana Mamusiu w Tobie moja ostatnia nadzieja, powierzam Ci całe moje życie, proszę pokieruj nim. Proszę pomóż mi podnieść się i zaczać nowe życie. Ukój mój ból. Kochana Mamusiu z całego serca błagam Cię o wstawiennictwo za mnie u dobrego Boga. Wyproś mi proszę łaskę poznania mojego przyszłego męża, tego, którego Bóg przeznaczył mi jeszcze zanim się narodziłam. Ty najlepiej wiesz, co jest dla mnie dobre. Nie moja wola ale Wola Boża niech się stanie. Wyrzekam się moich własnych planów, pragnę wypełnić Boży plan na moje życie, marzenie Boga o moim powołaniu. Daj mi proszę poznać mojego przyszłego męża, ojca moich dzieci. Tego, który mnie nie skrzywdzi i będzie ze mną już na zawsze. Kochana Mamusiu, Ty najlepiej wiesz, jak bardzo potrzebuję teraz kochać i być kochaną. Podnieś mnie proszę, pomóż mi. Daj mi proszę spotkać dobrego męża, który będzie mnie naprawdę kochał, szanował, troszczył się o mnie, na którego zawsze będę mogła liczyć. Przy którym będę czuła się bezpiecznie i zawsze będę mogła mu ufać. Który będzie mi wierny. Przy którym będę szczęśliwa i swoją miłością będę mogła uszczęśliwić jego. Takiego przy którym nie będę bała się być mamą. Przy którym będę wzrastać w wierze, który będzie mnie przybliżać do Boga. Przy którym będę mogła wypełnić moje powołanie. Proszę skrzyżuj nasze drogi i daj nam się poznać. Kimkolwiek on jest, może już go znam a może jeszcze nigdy nie poznałam. Ty o tym najlepiej wiesz Mamusiu. Jestem w pełni otwarta na Twoje działanie, na Boże działanie. Ty wiesz kochana Maryjo, że nadal bardzo kocham mojego byłego narzeczonego. Proszę pokieruj moim życiem. Jeśli Wolą Bożą jest abyśmy jednak byli razem i wrócili do siebie - proszę uzdrów naszą relację, umocnij miłość i pozwól pokonać wszelkie przeciwności. Pomoż nam przebaczyć sobie nawzajem i na nowo sobie zaufać. Jeśli jednak Wola Boża jest inna - pomóż mi proszę poznać dobrego męża, który pomoże mi na nowo rozpocząć moje życie i być szczęśliwą. Jestem otwarta na każdą osobę. Niech się wypełni Wola Boża. Bardzo teraz tego potrzebuję. Kimkolwiek on jest daj nam proszę się spotkać i bądź naszą ochroną, opiekuj się naszą relacją, Proszę Cię kochany Jezu o światło Ducha Świętego w tej sprawie i o dobre rozeznanie. Bądź Wola Twoja, Jezu Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie! Ufam Tobie kochana Mamusiu i kocham Cię! Z całego serca proszę o modlitwę. Z Panem Bogiem.
1 433 434 435 436 437 499

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie