Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

5 czerwca 2017

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Marię Mysza z Kasiny Wielkiej z osiedla Żaby. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

5 czerwca 2017

Bożena

O uzdrowienie z raka wątroby dla Kamila. Boże Ty wszystko możesz. Uzdrów Go. Ma 28 lat i bardzo chce żyć. Jezu Ufam Tobie

4 czerwca 2017

Anonim

Cudowna Matenko Boza blagam przemien zycie Jaroslawa zabierz zlosc, gniew, nienawisc . Spraw zeby zalozyl katolicka rodzine blagam o potomstwo dla niego i powrot do wiary .

3 czerwca 2017

Małgorzata

Matko Boża z ufnością oddaję Ci synka Huberta, błagam Cię o cud uzdrowienia synusia mojego. Zanieś błagam przed tron Pana Milosiernego mą prośbę. Jezu Ty się tym zajmij.

3 czerwca 2017

administratorzy strony

Do Niepokalanego Serca Maryi w pierwszą sobotę miesiąca czerwca wynagradzając za zniewagi, odrzucenia, bluźnierstwa i wszelkie grzechy, przeciw Tobie Matko Boska Jasnogórska w Tej Kaplicy Na Brzegu, prosząc abyś przemieniała serca wszystkich biednych grzeszników, nieprzyjaciół Tego Świętego Miejsca.

2 czerwca 2017

Alkoholik zdrowiejacy

Pani Jasnogórska w Cudownym Obrazie,Pocieszycielko strapionych i Uzdrowienie chorych;niech mi jutro będzie wolno upaść na kolana przed Twoim wizerunkiem,i dziękować za wszelakie orędownictwo,otrzymane łaski , dobrodziejstwa . Ułomne i nędzne mam serce ale jest wdzięcznością pełne.

1 czerwca 2017

Anonim

Proszę o łaskę żywej wiary dla Wojciecha, uwolnienie go od nałogów i zniewoleń, o uzdrowienie Ewy i uwolnienie Anny od lęku.

31 maja 2017

Bożena

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia wojtka
1 387 388 389 390 391 499

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie