Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

5 maja 2016

Michał

Matko Boża proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Jezusa w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji) i Mamy mojego Przyjaciela - Zofii, aby nie miały przerzutów, nawrotów choroby, mogły cieszyć się życiem i zdrowiem.

5 maja 2016

Michał

Matko Boża proszę o przemianę serca, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.

4 maja 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Franciszka Szlagę z DPS-u w Kasinie Wielkiej. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

4 maja 2016

Anonim

MATUCHNO KOCHANA PROSZĘ O POMOC DLA NAS

2 maja 2016

halina

Matko Boza prosze Cie o opieke dla Marty i Pawla.

1 maja 2016

Jadwiga

O Matko Boża Częstochowska przyjdź mi z pomocą w moich licznych chorobach,bądź ze mną podczas badania i wyproś dobre wyniki.Twej opiece powierzam moją rodzinę,chorych i strapionych.Miłosierna Matko Boża przyczyń się za nami,a zmarłym śp Rodzicom,Teściom i krewnym wyproś łaskę życia wiecznego.

28 kwietnia 2016

Twój Sługa

Matko Boża w Tej Kaplicy Na Brzegu. Matko Piękna Częstochowska miej w opiece moją całą rodzinę. Miej w tej opiece wszystkich tych, których polecam Tobie maja kochana Pani Jasnogórska. Wstawiaj się nieustannie do Twojego Syna Jezusa Chrystusa, a naszego Pana i Boga, niech spogląda na nas tu na tym łez padole z okiem miłosierdzia, abyśmy kiedyś kiedy staniemy przed Jego Majestatem byli ufni w Jego Miłosierdzie. AVE MARYJA!

23 kwietnia 2016

Jan

Matko Boga wypraszaj dla Nataszy, Michała, Filipa, Ireny, Amelii i Jana obfite błogosławieństwo Boga oraz zdrowie. Amen
1 387 388 389 390 391 436

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie