Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

12 czerwca 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu weź w Swą opiekę Twojego sługę ks. kard. Franciszka Macharskiego. Wspomóż Go w tym trudnym czasie i daj łaskę zdrowia. Maryjo Matko Uzdrowienia Chorych - módl się za nim!

12 czerwca 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Józefa Pietrzaka z osiedla Pietry. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

9 czerwca 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Bolesława Bronisława Kowalczyka z osiedla Kołacze. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.

7 czerwca 2016

Ewa

Matko Boża dziękuję Ci za wszystkie łaski otrzymane w moim życiu, proszę o dalszą opiekę i błogosławieństwo Twojego Syna. Błagam o powrót do zdrowia dla Krystyny, Ewy, Anny oraz o łaskę zdrowia dla Jarosława, Janiny, Edwarda.

6 czerwca 2016

administratorzy strony

Matko Boża Jasnogórska! Na wzgórzu Brzegowa stoisz otwierasz szeroko ramiona i dzieci przyciskasz do łona o Matko Niepokalana! Otwierasz Serce na żale chorych, zmartwionych i biednych ocierasz strumienie łez rzewnych Swą łaską O Matko! Maryjo Matko Częstochowska wstawiaj się i módl za wszystkimi Twoimi czcicielami i tymi, którzy jeszcze daleko od Ciebie są. Kieruj ich drogami i nawróć do Twego Serca i do Serca Twego Syna Jezusa Chrystusa!

1 czerwca 2016

Jadwiga

Matko Boża proszę o modlitwę za śp Małgorzatę ,aby Dobry Bóg przebaczył Jej wszelkie winy i przyjął Ją do swego Królestwa.Dobry Jezu a Nasz Panie ,daj Jej wieczne spoczywanie.

31 maja 2016

Kazimierz

Błagam matkę Bożą o to bym dostał umowę o pracę.

27 maja 2016

Jadwiga

Ty Matko możesz wszystko wyprosić u Syna Swego,błagam przyjdź nam chorym z pomocą.
1 384 385 386 387 388 436

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie