Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

18 czerwca 2016

Grażyna

Matko Boża proszę o opiekę nad rodziną oraz o zdrowie i siły do walki z chorobą dla Joli i Basi.

16 czerwca 2016

Anonim

Matko Boża dziękuję Ci za uratowanie życia i proszę Cię o powrót do zdrowia i błogosławieństwo w rodzinie

16 czerwca 2016

Syn

Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), dobrze zniosła chemię i radioterapię, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.

16 czerwca 2016

mąż Michał

Matko Boża proszę uratuj i połącz na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.

15 czerwca 2016

Mieszkańcy Rodzinnej Miejscowości

Kochana Mateczko Jasnogórska, prosimy Cię dopomóż wyzdrowieć chorej Paulinie,ochron przed bólem i cierpieniem spraw, żeby mogła cieszyć się nadal cennym darem życia oraz zdrowiem.W Tobie Matko pokładamy ufność i nadzieję.

15 czerwca 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Stefanię Kowalczyk z Kasiny Wielkiej z osiedla Kołacze. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

15 czerwca 2016

Ewa

Matko Boża proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i znalezienie pracy stałej według wykształcenia i pomyślność w nauce i potrzebne łaski.

15 czerwca 2016

Jadwiga

Matko Boża Częstochowska odmień nasz los ,o Matko przyjdź nam z pomocą i wyproś łaskę zdrowia.Bądź z nami w każdy czas ,wspieraj i ratuj nas.
1 383 384 385 386 387 436

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie