Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

26 grudnia 2016

Anonim

Mateczko k0ochana dziękuje ci za łaski o które prosiłam za to ze zdrowie mojej córki poprawia sie gózek znikl opiekuj się nia i jej synkiem Prosę o modlitwe.

26 grudnia 2016

Mama

Kochana Mateńko z dzieciątkiem przy sercu dziękuję Ci za wszelkie łaski o które prosiłam dla męża i dzieci za pomoc w trudnych chwilach dla mnie i bliskich. Lulajze Jezuniu lulajze lulaj a ty go Matulu utulaj tak jak utuladz nas wszystkich którzy są w potrzebie.

25 grudnia 2016

Maria

KOCHANA MATKO Z DZIECINĄ NA RĘKU DZIĘKUJĘ CI ZA WSZELKIE DOBRO MIEJ CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ W SWEJ OPIECE

24 grudnia 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Katarzynę Ślaga z Kasiny Wielkiej z osiedla Szymony. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

24 grudnia 2016

administratorzy strony

Boskie Serce Jezusa, narodzone z Najświętszej Dziewicy, Maryi Panny, w stajence betlejemskiej, pobłogosław całą ludzkość, odnów ich serca, opromień rodziny Twoją Miłością, naucz nas kochać Boga. Życzymy wszystkim zdrowych , spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia.

23 grudnia 2016

Mama

Pomóż proszę tak nie może być. Taka była radość niech wrócą te chwile dobre budujące i szczęśliwe. Z Tobą ukochana Matko tylko może być lepiej za twoim wstawiennictwem. Proszę

22 grudnia 2016

A.A

Uspokój mnie Matko, ukój moje nerwy, moje przeżywanie, odsuń ludzi szkodliwych i niedobrych. Dziękuję

21 grudnia 2016

Włodzimierz Tylski as.śp.Księdza Biskupa Zbigniewa Józefa Kraszewskiego+

Pokornie-Serdecznie Proszę o Wsparcie Modlitewne w Intencji wszystkich,którzy od początku utrudniają-uniemożliwiają Zaliczenie w Poczet Świętych Sługi Bożego Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski!+AMEN!+
1 320 321 322 323 324 395

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie