Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

3 czerwca 2017

Małgorzata

Matko Boża z ufnością oddaję Ci synka Huberta, błagam Cię o cud uzdrowienia synusia mojego. Zanieś błagam przed tron Pana Milosiernego mą prośbę. Jezu Ty się tym zajmij.

3 czerwca 2017

administratorzy strony

Do Niepokalanego Serca Maryi w pierwszą sobotę miesiąca czerwca wynagradzając za zniewagi, odrzucenia, bluźnierstwa i wszelkie grzechy, przeciw Tobie Matko Boska Jasnogórska w Tej Kaplicy Na Brzegu, prosząc abyś przemieniała serca wszystkich biednych grzeszników, nieprzyjaciół Tego Świętego Miejsca.

2 czerwca 2017

Alkoholik zdrowiejacy

Pani Jasnogórska w Cudownym Obrazie,Pocieszycielko strapionych i Uzdrowienie chorych;niech mi jutro będzie wolno upaść na kolana przed Twoim wizerunkiem,i dziękować za wszelakie orędownictwo,otrzymane łaski , dobrodziejstwa . Ułomne i nędzne mam serce ale jest wdzięcznością pełne.

1 czerwca 2017

Anonim

Proszę o łaskę żywej wiary dla Wojciecha, uwolnienie go od nałogów i zniewoleń, o uzdrowienie Ewy i uwolnienie Anny od lęku.

31 maja 2017

Bożena

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia wojtka

30 maja 2017

Ala

O uzdrowienie z chorob duszy Ali znalezienie dobrej normalnej pracy stażu uczciwego pracodawcę Ali rozwiązanie wezlow samotności Ali zalozenie szczęśliwej rodziny Ali o dobrego odpowiedzialnego nez nalotów meza oraz zdrowie zgodę przemianę bezpieczeństwo Boze blogoslawienstwo Swiatlosc i dary Ducha świętego wyjście z problemów uczciwych dobrych ludzi dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy ks Stasia ks Kazimierza

30 maja 2017

Anonim

Proszę o dar łaski zdrowia dla Barbary i jej synka Proszę o modlitwę .

30 maja 2017

Mama

Błagam Cię Matko Boża uratuj moje dziecko od cierpienia,błagam Cię o cud uzdrowienia mojego Huberta
1 319 320 321 322 323 431

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie