Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

4 listopada 2016

J.K

Matko z Kaplicy na Brzegu wspomóż w walce z chorobą wujka, tu potrzebny jest cud... Miej go w swojej opiece, A ja dziekuję Ci za wszystko co dane było mi otrzymać w Twojej łaskawości. Miej nas w swojej opiece.Pomóż w szczęsliwym rozwiązaniu Bądz z nami we wszyskie dni.

3 listopada 2016

Anonim

Cudowna Matenko zawierzam moich synow Twemu wstawiennictwu u Boga . Matenko otocz ich serdecznymi i zyczliwymi ludzmi . Ochron ich przed samotnoscia prowadz Boza droga ulituj sie uslysz blaganie moje.

2 listopada 2016

Gosia

Kochana Mamusiu, Matko Nieustającej Pomocy, Matko Łaskawa i Miłosierna u Twoich stóp klęczę i z łzami w oczach Błagam o cud. Proszę oczyść, serce, duszę, ciało i umysł Mariusza i odsuń wkoncu od niego tego złego szatana, co go kusi. Odsuń od niego nerwy. Błagam rozpal w jego sercu Płomień Miłości, Iskierkę Tęsknoty i Wyrozumiałości. Błagam niech zatęskni za mną i było tak dobrze jak w wakacje. Byłam bardzo szczęśliwa, jak pojawił się na nowo w moim życiu, tylko okropny szatan nas skłócił. Błagam o cud i odnowienie Miłości i znajomości. Cudowna Nasza Św. ubłagaj Jezusa Miłosiernego by mi wybaczył i dał tę łaskę na której tak bardzo mi zależy. Nie zawiodę już nikogo będę 2 razy ostrożniejsza. Dziękuje Ci Mamo, że mnie wspierasz, Kocham Cie

2 listopada 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Marię Ceklarz z Kasiny Wielkiej z osiedla Łukasze. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

1 listopada 2016

Anonim

Przez wstawiennictwo Wszystkich Św.proszę Miłosiernego Boga o potrzebne łaski w rodzinach naszych ,tyle jest do naprawienia o Miłość zrozumienie i więcej dobroci z serc płynącej wzajemnie do siebie prosi zatroskana mama

1 listopada 2016

Anonim

Matko Boża ,nie mam siły aby zmienić zatwardzialosci serca mojej żony bo tylko Twoje oredownictwo i modlitwy u syna Twojego mogą się za nią przyczynić aby odzyskała wiarę i doświadczyła łaski miłosierdzia Bożego. I dla siebie proszę o łaskę i dar dobrej spowiedzi.

31 października 2016

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby zmarli cieszyli się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Im wieczne spoczywanie, a światłość wiekuista niech Im świeci na wieki. Amen.

30 października 2016

maria

Proszę o uwolnienie ze złośliwości ,córkę Elżbietę i łapania mnie za słowo. Od oszustwa i nie posłuszeństwa wszystkie moje dzieci i wnuki.
1 318 319 320 321 322 387

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie