Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

25 grudnia 2015

administratorzy strony

Boskie Serce Jezusa, narodzone z Najświętszej Dziewicy, Maryi Panny, w stajence betlejemskiej, pobłogosław całą ludzkość, odnów ich serca, opromień rodziny Twoją Miłością, naucz nas kochać Boga. Życzymy wszystkim zdrowych , spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Matka Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu błogosławi wszystkim, którzy się do Niej uciekają.

19 grudnia 2015

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Katarzynę Kaleta z Woli Skrzydlańskiej. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

18 grudnia 2015

Anonim

KOCHANA MATUNIU ,PROSZĘ CIĘ DODAJ MI SIŁ I ODWAGI ABYM STAŁA SIĘ BARDZIEJ STANOWCZA ORAZ UMIAŁA BRONIĆ SIĘ PRZED POPEŁNIANIEM BŁĘDÓW ,KTÓRE KAŻDY POPEŁNIA ALE JA PROSZĘ CIĘ MATUSIU POMÓŻ MI ICH UNIKAĆ . OPIEKUJ SIĘ MNĄ I CAŁĄ MOJĄ RODZINĄ ,DODAWAJ NAM SIŁ W WALCE ZE SWOIMI SŁABOŚCIAMI .

16 grudnia 2015

list do Matki Bożej Brzegowskiej

Maryjo Ty wiesz wszystko o mnie, proszę dopomóż mi w moim strapieniu. Wyproś u Boga łaskę, o którą proszę Cię już dłuższy czas. Okaż mi miłosierdzie, i daj mi dar nowego życia. Pozwól mi cieszyć się macierzyństwem. Sama doświadczyłaś tej radości noszenia pod sercem, a później na rękach swojego dziecka. Widziałaś szczęście w oczach św. Elżbiety, po narodzeniu św. Jana. Daj i mnie przeżyć te wspaniałe chwile. Błagam Cię wysłuchaj mych modlitw.

14 grudnia 2015

Anonim

Matko Boża z Brzegowa proszę aby w moim malżenstwie w końcu nastała jedność módl się za nami

9 grudnia 2015

Anonim

Maryjo błagam Cię miej w swojej opiece Ciocię daj jej siłę.Uzdrowienie chorych módl się za nią.

6 grudnia 2015

Anonim

Maryjo, Matko najmilsza, Pani Niepokalana. Proszę Ciebie o opiekę nad naszą rodziną, a szczególnie w tym ostatnim ciężkim czasie. Matko Jasnogórska w Tej Kaplicy Na Brzegu - módl się za nami!

3 grudnia 2015

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. Józefa Drąga z osiedla Kubowicze. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.
1 318 319 320 321 322 358

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie