Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

15 grudnia 2013

Parafianie

Matko Boska Jasnogórska w Kaplicy Na Brzegu prosimy Ciebie o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ciężko chorego księdza kanonika Mariana Juraszka, daj Mu siłę i cierpliwość w codziennym pokonywaniu choroby.

8 grudnia 2013

Anna z rodziną

Matko Boża Częstochowska dziękuję za wysłuchanie mojej prośby, proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną a także o zdrowie dla ks. Mariana Juraszka

7 grudnia 2013

Anonim

Matuchno Brzegowska proszę Cię o wysłuchanie mych próśb Tobie i Panu Bogu wiadome a zarazem dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalsze Matko Boża. Wysłuchaj mnie.

7 grudnia 2013

Sługa

O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami , którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi tymi , którzy się do Ciebie nie uciekają , a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i polecanymi Tobie. Daj siłę i zdrowie księdzu Marianowi Juraszkowi.

6 grudnia 2013

Twój sługa

Matko Boża Częstochwoska zachowaj nas od wichur i miej nas w swojej opiece, strzeż od złego.

3 grudnia 2013

Twoja Córka

Dziękując Ci za zdrowie i wszystkie otrzymane Łaski Mamo, proszę o dalsze błogosławieństwo dla mnie, mojej Rodziny i o zdrowie dla nas wszystkich a zwłaszcza dla Babci.

30 listopada 2013

Halina

Wiele Łask otrzymałam z rodziną od Ciebie Cudowna Matko Częstochowska.Dziękuję za to.Proszę daj zdrowie Ks.Proboszczowi Marianowi Juraszkowi aby mógł nie raz jeszcze przyjechać do Ciebie Matko i do nas.To przecież jest dla niego takie bliskie i nadzwyczajne.

30 listopada 2013

wika

Najdroższa Matko zawsze byłaś blisko nas.Tak bardzo dziękuję za Twoją nieustającą pomoc i opiekę.Na co dzień odczuwamy TWOJĄ obecność.Prosimy Cię Mateczko nie opuść nas nigdy w potrzebie.Proszę abyśmy byli zdrowi i mogli nieść radość innym.Twoja służebnica
1 318 319 320 321 322 323

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie