Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

9 stycznia 2017

Jadwiga

O Matuchno proszę weź w opiekę mojego chorego brata i wyproś Mu łaskę wyjścia z choroby,spraw,aby mógł pracować bez skoków ciśnienia i lęków.Wyproś Mu radość i spokój,daj pomocną dłoń dobrych ludzi.Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za Nim.

9 stycznia 2017

Anonim

Mateczko proszę cię o dar łaski zdrowia dla chorej na raka córki i jej synka aby zaczął chodzić

8 stycznia 2017

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Janinę Nowak z Kasiny Wielkiej z osiedla Nowaki. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

7 stycznia 2017

Anonim

Cudowna Matenko blagam o laski dla mojej rodziny o milosc,zrozumienie i wiecej dobroci z serc moich synow. Zalozenie katolickich rodzin potomstwo dla nich pojednanie i nawrocenie.

6 stycznia 2017

Anonim

Mateczko proszę cię o dar łaski zdrowia dla chorej na raka córki i jej synka Prosze o modlitwe

6 stycznia 2017

M

O Matko polecam Twojej opiece i pomocy zrozpaczoną matkę której nie szanują dzieci. Cierpi jej serce zranione i nie wie jak tą sytuację naprawiać. Z Twoją pomocą Matko jest szansa na miłość i szacunek w rodzinie. Nie opuszczaj w potrzebie proszę.

5 stycznia 2017

A.

O Matko Najświętsza,powierzam Ci siebie i swoich bliskich. Kieruj mną Matko, abym nie zbaczała z obranej drogi.Rozwiej targające mną wątpliwości i dodaj mi otuchy w trudnych chwilach. Tobie Matko zawierzam swoją drogą, moją naukę i cele. Spraw, aby były one wartościowe i miłe Twojemu Synowi. Pomóż Matko rozwiązać moje problemy, natchnij ludzi, których spotykam i moich przełożonych, aby nie nastręczali mi więcej trudności. Dopomóż mi poradzić sobie z moją bezsilnością, wlej w moje serce nadzieję, dawne chęci i zapał. Proszę Cię również Mateczko o zdrowie dla moich bliskich i dla mnie. Prowadź nas i pozwól wzrastać w łasce uświęcającej. Twoja czcicielka A.

5 stycznia 2017

Katarzyna

Matko Boża z Kaplicy na Brzegu, prangnę Ci podziękować za przeżyty rok 2016 i prosić o potrzebne łaski, siły i Twoją opiekę w obecnym już 2017 roku. W jubileuszowym roku 100-lecia Objawień Maryi w Fatimie, proszę szczególnie o dar modlitwy i niezaniedbywania spraw duchowych. Błogosław Matko wszystkim szukającym pociechy u Ciebie.
1 317 318 319 320 321 395

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie