Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

15 czerwca 2017

AG

Matko przepraszam i błagam wołam zrozpaczona pomóż chyba że już się nie da bo tracę siły

14 czerwca 2017

Anonim

Mato Boża Fatimsko ,Matko Miłosierdzia, Niepokalane Serce Maryji, Królowo Różańca Świętego Błagam , Błagam Zechciej wysłuchać moich próśb i okaż miłosierdzie mojemu synowi. Zechciej postawić na drodze zawodowej życzliwych ludzi , którzy przyjmą do pracy mego syna , który od lat doświadcza bezrobocia oraz Ukochana Mateńko ześlij na drogę mojego syna jemu bratnią duszę z którą założy szczęśliwą rodzinę. Mateńko otocz opieką mojego syna i wyproś u Swojego syna Naszego Zbawcy i odkupiciela łaski i błagam Cię o pomoc dla mojego syna , o uwolnienie od wszelkich demonów, lęków , niepokoju , ograniczeń, o uzdrowienie wszelkich zranień po przebytych ciężkich doświadczeniach , o uzdrowienie psychiczne na duszy i ciele. Błagam o łaskę żywej wiary dla mojego syna . Mateńko błagamy ratuj mojego syna , Błagamy wyproś u Pana Jezusa Swojego Syna , by te cierpienia , smutki i bezrobocie skończyło się raz na zawsze, bo my już tracimy siły.Amen Maryjo, Królowo Różańca, Matko Miłosierdzia dotknij łaskami mego syna.AMEN

14 czerwca 2017

Malgorzata

Błagam Cię Matko Boża miej w opiece mojego synka Huberta

14 czerwca 2017

Sabina

O ratunek dla syna Dawida lekomana, który ma myśli samobójcze o łaskę opamiętania i nawrócenia oraz o straż Aniołów i umocnienie dla rodziny Sabiny w tym trudnym położeniu, o łaskę znalezienia pracy dla córki Joanny, która popadła w stany depresyjne z powodu braku pracy.

13 czerwca 2017

Halina

Prosze o modlitwę w intencji Haliny o uzdrowienie i uwolnienie od kofliktu wewnetrznego,o ulge w cierpieniu. Matenko Niepokalana wstaw się za mną. Bóg zapłac za modlitwę.

12 czerwca 2017

ag.

Matko Nasza Najlepsza, proszę, wypraszaj o.Erwinowi potrzebne łaski i otaczaj swą opieką

11 czerwca 2017

Ewa

Dziekuje Ci Matko Najukochansza za uzdrowienie z raka jelita grubego. Wszedzie daje swiadectwo Twej łaski i miłosierdzia Twego Syna - Pana Wszechswiata. Amen. Miej w opiece mnie i moja rodzinę.

10 czerwca 2017

Pawel

Prosze o modlitwe w intencji cudu milosci pomiedzy Emilka a Pawlem aby sie odnalezli na wspolnej drodze zycia.Matko Boza pomoz.
1 317 318 319 320 321 431

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie