Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

LITANIA I MODLITWY do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

CODZIENNA SZCZEPIONKA NA COVID-19 – Psalm 91

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

21 czerwca 2022

Kinga

W intencji Julii o pokój jej serca o mądrość dla jej rodziców. Maryjo ufam Tobie ♥️🙏

21 czerwca 2022

Anonim

Prosze Cie Matenko ocal moje wlosy

21 czerwca 2022

Agata

Ukochana Matko proszę Cię o pomoc w tej trudnej sprawie. Weź mój los w swe ręce i pomóż mi pokonać trudności które są przede mną. Tak bardzo mi ciężko. Błagam cię Matko ukochana ❤️🌹

21 czerwca 2022

Anonim

Dziękczynno blagalna z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała dla mojej rodziny i bliskich.o wolność duchową o milosc i jednosc w rodzinie, o opiekę Matki Bożej

21 czerwca 2022

Proszą Jadwiga i Artur

Kochana Mateczko prosimy o Błogosławieństwo Boże, Twoją opiekę, dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała, potrzebne łaski dla Matki Przełożonej Reeny ze Zgromadzenia Klawerianek z Londynu oraz dla Księdza Józefa Łój SCJ ze Stadnik w Polsce.

21 czerwca 2022

Proszą Jadwiga Artur

Kochana Mateczko prosimy o Miłosierdzie Boże i łaskę życia wiecznego w Niebie dla śp.Felicji Fiołka, śp.Eugeniusza Krzystek,śp.Bożeny Krzystek,śp.Aniołka Krzystek,śp.Elżbiety Krzystek,śp.Magdaleny Woźniak i dusz w czyśćcu cierpiących.

20 czerwca 2022

Urszula

Matko Boża najdroższa błagam uzdròw mnie z choroby nowotworowej oraz pomóż w trudnościach finansowych.

19 czerwca 2022

administratorzy strony

Matko Boska Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swojego sługę Śp. ks. kan. Stanisława Świerka z Kasinie Wielkiej z os. Puty. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszył się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Mu wieczne spoczywanie.
1 2 3 4 5 848

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie