Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

18 marca 2019

Anna

Matko Boza, prosze Cie o uzdrowienie z choroby Mikolajka, o cofniecie sie mojej choroby i zdrowie dla calej rodziny. Matko, pomoz mi znalezc dobra prace i obdarz mnie laskami w obecnej.

18 marca 2019

DOROTA

Matko Boża błagam Cię o zdrowie dla mojej wnuczki aby słyszała i widziała aby ustąpiły zmiany neurologiczne proszę pomóż,daj nadzieję i siłę dla rodziców dziecka.

18 marca 2019

Beata

Proszę o modlitwę za moje sakrametalne małżeństwo które zagrożone jest rozpadem. Proszę o łaskę pojednania przebaczenia nawrócenia i cudu przemiany serca mojego męża Pawła. O przywrocenie zgody i miłości w naszym małżeństwie.

17 marca 2019

Jola

Za Wandę i jej rodzinę o siłę w walce z chorobą. A jeśli uzdrowienie nie jest w Boskich planach, o dobrą śmierć i pocieszenie dla bliskich.

17 marca 2019

Elzbieta

Mateczko Nieustajacej pomocy proszę o uzdrowienie z choroby mojej bratanicy Iwony z udaru mózgu.I miej w opiece jej synka.

17 marca 2019

Załamana

Matko błagam ulituj się nad nami!!!!!!!!!

16 marca 2019

Anonim

Matulko Nasza Najkochańsza!Proszę Cię z całego serca o moje cudowne uzdrowienie. Uratuj mnie Maryjo

16 marca 2019

Załamana

Matko pomóż nam lepiej żyć. Matko bądź z nami i oddal od nas zło które nas niszczy. Ja juz nie proszę ja błagam bo czuję że dłużej nie dam rady
1 2 3 4 5 358

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie