Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

23 lutego 2020

mama

Maryjo uzdrow mojego syna bardzo serdecznie Cię o to proszę mama.

23 lutego 2020

administratorzy strony

Matko Boża Częstochowska w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Bronisławę Augustyn z Kasiny Wielkiej z osiedla Puty. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie.

22 lutego 2020

Anonim

Matenko Boza ulituj się nad Marcinem przemien jego zycie spraw żeby zalozyl rodzine Bogiem silna .Przywroc mu gleboka wiare i uwolnij od nalogu papierosowego. Ulituj się nad nim usłysz moje błaganie.Wspieraj i ratuj go Maryjo.

21 lutego 2020

Anonim

Matko Boża pomóż pozbyć się z duszy mojego męża szatana aby wrócił do domu naszej rodziny i zostawił ta kobietę prosimy cię Matko.

21 lutego 2020

Ewa

Ukochana Matko, która wysłuchałaś tylu próśb do Ciebie kierowanych, usłysz moje wołanie. Wyproś potrzebne łaski dla członków naszej rodziny, a przede wszystkich uzdrowienie dla syna i szczesliwą operację dla mnie. Kocham Cię Matko Najlepsza i dziękuję

21 lutego 2020

Beata

Matko Boża błagam o uleczenie mojej duszy

20 lutego 2020

Anonim

Matko Częstochowska,błagam o cud uzdrowienia Syna z alkocholizmu i leków psychotropowych.Wstaw się za nim,proszę .

20 lutego 2020

Alicja

Matko Najukochańsza proszę o zdrowie dla mojego ciężko chorego taty Tadeusza. Zmiłuj się nad nami i spraw żeby wrócił zdrowy do domu.
1 2 3 4 5 468

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie