Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

15 lipca 2019

Anonim

proszę o cud uzdrowienia i modlitwę za Aldonę aby nie potwierdziły się najgorsze stawiane diagnozy

15 lipca 2019

Anonim

Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny proszę Cię o dar zdrowia i cudu dla Łukasza, ojca i męża. Panie błogosław w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.

15 lipca 2019

TWOJA Czcicielka

Maryjo błagam wstaw się u swego Syna za moją mamą Grażynka aby wyzdrowiala i wróciła do nas. Ona tak bardzo walczy i tak bardzo chce żyć. Proszę nie opuszczaj nas w tej potrzebie!

14 lipca 2019

Jadwiga

Matuchno Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad nami oraz pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji materialnej.

14 lipca 2019

mama

Matko Najświętsza, wstaw się u Ojca Niebieskiego i uproś błogosławieństwo Boże,pomyślny przebieg operacji i powrót do zdrowia dla zięcia Zbigniewa.

14 lipca 2019

Jola

Matko Boza Nieustajacej Pomocy blagam Cie o milosierdzie dla mojej chorej na nowotwor mamy. Upros u swojego syna uzdrowienie dla niej i potrzebne laski.Okaz jej zmilowanie i otaczaj opieka.Matenko nie opuszczaj nas i prowadz

13 lipca 2019

Ela

Proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby mojej siostry Walentyny

13 lipca 2019

ag.

Matko Nasza Najlepsza proszę otaczaj Nieustającą Opieką o.Erwina Wypraszaj u Pana Jezusa potrzebne łaski. Miej jego serce przy swoim Sercu Niepokalanym...
1 2 3 395

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie