Aktualności

2020-12-16 14:48

Czas pokuty. Codzienna Ofiara Mszy świętej. OSTATECZNA MISJA RESZTY

CZAS POKUTY. CODZIENNA OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ

Bóg Ojciec: Moje dziecko, zapisz Moje słowa. Posłuchaj Mnie. Chcę mówić o możliwościach, jakie daje pokuta, a szczególnie o tajemnicy łagodzenia Mojego gniewu poprzez Ofiarę Mszy świętej. Cenniejszej Ofiary na Ziemi nie znajdziesz. To jest największy dar, jaki możesz Mi ofiarować, aby pocieszyć Moje Serce: codzienne uczestnictwo we Mszy świętej.

 

Tak więc czuję się pocieszony, bo znajduje posłuch u wielu dusz, ale nie u wszystkich. Jest jeszcze wiele dusz, które czekają na gorsze czasy, aby podjąć życie pokutne. Teraz jeszcze, dopóki się da, chcą się dalej bawić i korzystać z życia, a czasem również z jego grzesznych rozrywek. Dzieci Moje, nie zdążycie. Proszę was o pokutę teraz, nie potem. Potem będzie już za późno. Chcę, abyście się nawracali teraz. Nawiedzali Najświętszy Sakrament teraz. Uczestniczyli w codziennej Ofierze Mszy świętej teraz i pościli w tej chwili. Potem nie ma już znaczenia. Nie zdążycie się nawrócić, aby Mnie przebłagać. Jak wzburzony ocean wyleję się na ludzkość w Mojej Sprawiedliwości. To nie będzie czas pokuty, ale kary. Będziecie wówczas pościć. Będziecie pokutować. Nie będzie to jednak miało znaczenia. Przymuszeni okolicznościami, a nie dobrowolną ofiarą.

 

Posłuchaj, mówię o tajemnicy Mszy świętej, bo nie ma potężniejszego narzędzia łagodzenia Bożego gniewu i zadośćuczynienia za grzechy świata. Moja Krew Odkupienia krąży w żyłach Moich zadośćuczyniających ofiar. Poprzez codzienne uczestniczenie w Ofierze Mszy świętej dokonujecie więcej dla świata niż przez wszystkie dzieła miłosierdzia. Litujecie się bowiem nad grzeszącą ludzkością i przepraszacie za grzechy wszystkich zamieszkujących Ziemię. Pamiętajcie, aby w osobistej modlitwie nie zapominać o tej głównej intencji ofiarowania Mszy świętej dla złagodzenia Boskiego gniewu na zaduszczynienie za grzechy ludzkości.

 

Uczyń więc z codziennej Ofiary Mszy świętej twoją życiową misję, twoje powołanie i sens twojego istnienia. To jest właśnie powód, dla którego wezwałem cię do istnienia, aby dziś zażądać od ciebie uratowania świata poprzez wielkie zadośćuczynienie. Powołałem cię do życia, aby od ciebie otrzymać tę Ofiarę, która może zmienić ostateczny los Ziemi i jej mieszkańców. Kraj [POLSKA], w którym żyjesz, religia, którą twoja cała istota otrzymała wraz z mlekiem matki, pokora, którą oddychasz na tej upokarzanej Ziemi, są narzędziami, które ukształtowały cię na doskonałą ofiarę, przebłaganie Mojej sprawiedliwości. Żyjesz dla codziennej Ofiary Mszy Świętej, dla tej godziny, dla tej wielkiej sprawy, aby podjąć dziś tę pokutę i wypełnić swoje powołanie.

 

Z tych ludzi, którzy tak jak ty oddychają Jezusem, Jego Ofiarą i Jego Słowem, zapragnąłem uczynić sobie resztę, dla której się zmiłuję. Dlatego wsłuchaj się teraz w twoje serce i w jego bicie. Ono ci mówi: Żyję dla tej godziny, aby w zjednoczeniu z Ofiarą Najwyższego Boga odpokutować całe życie, brak wiary, brak miłości tego pokolenia. To jest jedyny powód, dla którego bije twoje serce.

 

Nie zmarnuj tej godziny, duszo zasłuchana w Moje Słowo, bo ona nie powróci, aby pytać powtórnie. Przeminie, otrzymując swoją ofiarę albo odejdzie z pustymi rękoma. Ta godzina wybiła. Czekam, dopóki trwa ta godzina. Kiedy przeminie, przeminie naprawdę. Żyj dla Ofiary Mszy świętej codziennie i nie mów więcej: „Jeśli dziś nie pójdę do kościoła, świat się nie zawali”. Zapewniam cię, że się zawali. Błogosławię cię. Błogosławię Moją starannie wybraną resztę. Wzywam. Proszę. Przynaglam. To jest teraz. Błogosławię was, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

***

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA – Orędzia o Mszy św. cz I

 OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – Orędzia o Mszy św. cz. II

CZAS POKUTY. CODZIENNA OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – Orędzia o Mszy św. cz. III

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

KONTEMPLACJA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...