Aktualności

2020-06-13 18:07

Cmentarz Parafialny w Kasinie Wielkiej – AKTUALIZACJA

Została ukończona aktualizacja grobów na cmentarzu na Pańskim i na Kaletowie. Są już naniesione nowe obecne groby wraz ze zdjęciami z aktualnymi danymi. Cmentarz znajduje się w zakładce w Menu, oraz w Ogłoszeniach Parafialnych i Intencjach Mszalnych. Ta aktualizacja była konieczna ponieważ miesięcznie na cmentarz wirtualny wejścia liczymy w tysiącach, co tym bardziej sprawia nam radość wiedząc, że te wejścia to też modlitwa za zmarłymi choćby nawet krótka jako akt strzelisty, to już dla Dusz po tamtej stronie wielka ulga w cierpieniu, a dla nas dziękczynienie i chwała dla Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu, Matki Miłosierdzia za pomoc w ratowaniu tych Dusz w Czyśćcu cierpiących.

Cmentarz Parafialny to obecnie ponad 1500 grobów, ponad 4000 tyś. nazwisk, ponad 5000 tyś. zdjęć grobów. CMENTARZ PARAFIALNY

Jak zawsze zachęcamy do przesyłania na mejla informacji o zmianie nagrobka lub nowych danych, które później nanosimy na cmentarzu wirtualnym. Trwajmy nieustannie w modlitwie za Duszami w Czyśćcu cierpiącymi, zamawiajmy za nie Msze św., a one przyjdą nam z pomocą, kiedy je wezwiemy. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Matko Miłosierdzia, módl się za nimi. Amen.

***      ***      ***

Objawienia świętych Kościoła Katolickiego o Duszach Czyśćcowych

JAK MOŻNA POMAGAĆ DUSZOM CZYŚĆCOWYM

PIEKŁO ISTNIEJE – z Dzienniczka św. Faustyny

23 MINUTY W PIEKLE

Różaniec ze świętym Janem Pawłem II

czytaj więcej...