Aktualności

2018-02-27 06:10

II. Nie będziesz brał Imienia Pana Boga twego nadaremno. JĘZYK SZATANA I POTĘPIONYCH DUSZ

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

Bóg Ojciec: Przekleństwa są językiem Szatana. Ktokolwiek je wypowiada, jest w jego mocy. To jest język, który zdradza jego zwolenników, a raczej niewolników. Otwierają usta, a z nich wylewa się jad Mojego wroga. Język ludzi, który ma wychwalać Boga, tak rzadko służy swemu przeznaczeniu. Ziemia klnie od rana do nocy, a to okazuje wam, jak wiele dusz nie należy do Mnie. Język wasz, wyrażenia są coraz bardziej brutalne, bo mowa społeczeństwa zmienia się wraz z jego postępującym zepsuciem. Jeśli masz w sercu Boga, przekleństwa muszą cię odstręczać, bo jak już wspomniałem, są językiem Szatana.

 

Inną formą przeklinania jest złorzeczenie. Ten kto złorzeczy, również wypowiada słowa pochodzące prosto od złego ducha. Każde przekleństwo jest zepsutym owocem podanym wam przez Szatana. Jeśli je wypowiadacie, zjadacie tę zgniliznę, abyście zatruci jego jadem już na Ziemi mówili językiem potępionych. Życząc źle komukolwiek, wzywacie potęgi zła na pomoc sobie w czynieniu zła. Wszystkie nieszczęścia, które spadają na głowę ofiary, będą poczytane wam jako wina. Lękajcie się zła. Oddalajcie od siebie złe myśli, bo diabeł chce was potępić poprzez własną złość. Wy, na Ziemi, nie macie powodu do rozpaczy, bo Ja jestem nieprzemijającą nadzieją. Rozpacz i złorzeczenia to świat potępionych. Nie wchodźcie do niego za życia, bo niechybnie traficie do niego po śmierci. Zamknij uszy na to zło. Unikaj słuchania przekleństw, wyrzekając się filmów, w których są one popularyzowane.

 

Złe duchy miotają przekleństwami, bo są już potępione. To język Piekła. Wszyscy opętani klną. Niech to więc będzie dla was przestrogą, że kiedy przeklinacie, sam Szatan używa waszych ust do lżenia Mnie w ludzkim sercu. Przekleństwa świadczą więc o tym, że ten, kto je wypowiada, jest we władzy demona albo właśnie demon zdobywa nad nim władzę poprzez gniew czy rozpacz. W chwilach tak wielkiej pokusy musicie prosić o pomoc bliskich, którzy mogą się za was modlić, świętych i aniołów. Każdy akt pokory oddala złego ducha. Walczcie przeciwko złym duchom, bo poddanie się im ujawnia się w przekleństwie, które dopuszczone do ludzkiego serca, a nie zwalczane ze wszystkich sił, pozostanie na ustach człowieka aż do chwili jego śmierci. Amen.

Modlitwa do Ducha Świętego o światło w rozumieniu tekstu

Duchu Święty, przyjdź, prosimy, Twojej łaski nam trzeba!
Niech w nauce postąpimy, objawionej nam z nieba.
Niech ją pojmiem z łatwością, utrzymamy z stałością;
A jej światłem ożywieni, w dobrem będziem utwierdzeni.

***

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Powrót do 10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

zobacz też:

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

Stwórz, we mnie, Boże, serce czyste i odnów we mnie moc ducha.

 

Litania do Ducha Świętego

Modlitwy do Ducha Świętego

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

Wezwania do Ducha Świętego

GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU

czytaj więcej...